MOTOMED – тренажер для реабілітації руху ніг і рук разом з опорно руховим апаратом

MOTOMED – тренажер відновлення руху тіла

MOTOMED – це моторизована сервоприводом, керована програмним забезпеченням, система рухової терапії, що включає в себе цикл розвитку ніг або рук / верхню частину тіла для дорослих та дітей. Його складне програмне забезпечення розпізнає спазми і працює з вами, щоб полегшити їх. Пристрій пропонується або комп’ютеризованим тренером для ніг, і окремо тренером для рук, або тренером для ніг та рук – це ваш вибір і доступний з будь-якого сучасного інвалідного візка.

motomed
Motomed – тренажер рук та ніг

Можливість у русі – ексклюзивний досвід у лікуванні MOTOMED на пвдні України. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації: 0 800 50 50 82.

Тренажер обладнаний вбудованою функцією розпізнавання спастики. Тобто, при фіксації програмою найменшої судоми в кінцівках, MOTOMED підлаштовується під хворого і прибирає надлишкове навантаження з педалей. На практиці це відбувається так: якщо спастика виникає при згині ноги, то терапевтичний апарат дуже повільно її випрямляє і, навпаки, якщо судома кінцівки виникає при випрямленні ноги, то тренажер без різких рухів згинає ногу.

Поїзд пасивно: рухайтесь і пасивно розслабляйтесь мотором
Помічник: активно тренуйся з мотоспорядженням
Активний: активно тренується з власною м’язовою силою проти дрібно регульованих рівнів опору.

Умови, за допомогою яких можна використовувати MOTOMED, ​​можуть включати, але не обмежуються ними:
розсіяний склероз,
інсульт,
параплегія,
тетраплегія,
квадриплегія,
з контрактурою,
церебральний параліч,
травмах і пошкодженнях хребта,
хвороба Паркінсона та інші неврологічні захворювання,
будь-які порушення рухливості.

Як проходить процес реабілітації на тренажері Мотомед?

Почати тренування на Мотомед можна в колясці або на стільці. Ноги надійно фіксуються на педалях за допомогою двох триточкових липучок, щоб уникнути викривлення стопи і травм. В процесі тренування на панелі видно всі показники пацієнта аж до того, яка нога працює активніше! Усвідомлюючи, що розробка контрактур сам по собі процес тривалий, тут є навіть функція відстеження динаміки реабілітації хворого. Завдяки зручним режимам можна поступово прийти до разючому ефекту.

Три режиму — один шлях вперед
Пасивний режим MOTOMED нормалізує м’язовий тонус після тривалого спокою. Педалі обертаються самостійно завдяки роботі електричного мотора, що, в свою чергу, дозволяє в рази зменшити можливість спастичного паралічу.

При пасивно-активному режимі MOTOMED вловлює найменші скорочення м’язів і допомагає тренуватися при мінімальних зусиллях з боку хворого. Цей режим дозволяє плавно відновлювати активність м’язів, в тому числі у лежачих пацієнтів і фізично ослаблених хворих.

Активний режим зосереджує всі зусилля хворого на тренуванні. Самостійно обертаючи педалі, можна стежити за своїми результатами на зручній панелі MOTOMED: ступінь прикладених сил, швидкість скорочення, а також подолану дистанцію. На цьому етапі можна задавати опір тренажера при тренуванні.

Цілі терапії включають:
• Скорочення спастики, стати більш гнучкими
• Відновити залишкову силу м’язів
• Протидіяти наслідкам нестачі руху
• Сприяти ходьбі
• Зміцнення почуття благополуччя

Мітки Інфо: спеціальний тренажер опорно рухового апарату, ніг, тренажер для рук, реабілітація в Україні, санаторій Куяльник, німецька якість, комп’ютерний тренер, терапія в Одесі, сучасні технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *