Санаторій ім. Пирогова Одеса | лікування мулом

Санаторій ім. Пирогова

Санаторій ім. Пирогова в Одесі, лікування, відпочинок і реабілітація після складних хвороб. Єдиний на півдні України санаторій застосовує лікувальні грязі Куяльника при лікуванні шкірних захворювань. Опис ⬇ Ціни ⬇ Лікування ⬇ Як дістатися ⬇

Санаторій Пирогово – лікування псоріазу

Санаторій ім. Пирогово має багатий досвід лікування брудом псоріазу. Псоріаз – це хронічна хвороба шкіри. Лікуванням брудом хворих на псоріаз безпосередньо займається заслужений лікар України Дворяк Ірина Георгіївна. Дворяк І.Г. була розроблена унікальна поєднана методика лікування мулом псоріазу на курорті Куяльник.

Псоріаз здатний вражати великі ділянки шкіри, аж до тотального поширення по всьому тілу. Під наглядом, при проведенні лікування за розробленою методикою, знаходилося 44 хворих на псоріаз. У 20 пацієнтів псориатичні бляшки розташовувалися на верхніх і нижніх кінцівках, у 24 хворих – на тулубі, кінцівках і волосяної частини голови. Серед обслідуваних на лікуванні було 18 жінок і 26 чоловіків у віці від 18 до 50 років.

Амбулаторне та стаціонарне лікування псоріазу цих хворих до надходження в Санаторій ім. Пирогова було неефективно.

В Санаторії Пирогова лікування мулом псоріазу проводилося за наступною схемою:

  • газогрязьові ванна, (вільне володіння сірководень складає 0,104-0,110 г / л, вільна вуглекислота – 2,0 г / л) t 36 С, експозиція 10 хв., Через день, на курс лікування 10-12 ванн;
  • РАПНА ванна з додаванням екстракту мускатної шавлії (100 мл. на 150 літрів Куяльницької ропи) t 36 С, експозиція 10 хв., Через день, на курс лікування 10-12 процедур;
  • в літній час хворим рекомендовано купання в Куяльницькому лимані, сонячні ванни; в зимовий час хворі отримують ультрафіолетове опромінення, починаючи з суберітемних доз, додаючи щодня по ½ ерітемной дози, на курс 10-14 процедур. УФО призначалося після прийому водогрязевих процедур.

Комплекс процедур благотворно впливає на процес очищення шкіри від псоріатичних бляшок і її регенерацію. У переважної більшості хворих в кінці санаторно-курортного лікування на місці псоріатичних бляшок на шкірі залишалися еритематозні ділянки.

Поєднана методика лікування мулом псоріазу в Санаторії ім. Пирогова на практиці довела свою ефективність, що дозволяє, з огляду на багатий позитивний досвід лікування псоріазу грязями, настійно рекомендувати Куяльник для хворих на псоріаз.

Двір Ірина Георгіївна (терапеврт)

Ціна лікування в снаторіі Пирогова на одну людину – від 460 до 1300 грн / добу.

Показання та види лікування в санаторії “ім. ПИРОГОВА “, курорт Куяльник

Найстаріший в світі, унікальний за своїми цілющими властивостями грязьовий курорт “Куяльник” протягом багатьох десятків років допомагає людям в зміцненні здоров’я.

Лікувально-оздоровчий комплекс курорту “Куяльник” (санатор. Ім. Пирогова) використовує для лікування природні чинники лиману: вода (ропа – концентрація солі 150-200г / л), лікувальна сульфідно-мулова грязь і мінеральна питна хлоридно-натрієва вода (3, 5-4 г / л).

Головний лікувальний профіль санаторію:

захворювання опорно-рухового апарату,
нервової системи,
гінекологічне захворювання,
урологічні захворювання,
безпліддя чоловіче і жіноче,
захворювання шкіри,
захворювання системи кровообігу.

Пирогово унікальний за своїми цілющими властивостями бальнеогрязевой санаторій України, один з найбільших санаторно-рекреаційних комплексів північно-західного узбережжя Чорного моря. Сухий і теплий клімат, велика кількість сонячних днів, цілюща лиманна ропа, мул, джерела мінеральної води створили умови для відпочинку і лікування від багатьох важко виліковних хвороб.

Санаторій ім Пирогова функціонує на базі курорту Куяльник з поліклінікою, водо- і грязелікарнею, бювет мінеральної води.

Пирогово води: Мінеральна вода Куяльник маломінералізована лікувально-столова хлоридна натрієва Миргородського типу при питному застосуванні ефективна при захворюваннях шлунка, кишечника, дванадцятипалої кишки, жовчовивідних системи. Санаторій Пирогова, це один з найкращих санаторіїв в Одесі з прекрасною лікувальною базою і розташований він не далеко від моря, та ще й має власний пляж на березі лиману.

Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

бальнеолікування (ропні ванни, ванни з ліками),
лікувальний басейн з ропою Куяльницького лиману,
підводне витягування хребта,
кінцівок;
підводний душ-масаж,
лікувальні душі,
апаратна фізіотерапія,
лікувальна фізкультура,
масаж сегментарний,
психотерапія,
дієтичне харчування.

Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі.

Санаторій “ім. Пирогова “

АДРЕСА:

курорт Куяльник., г. Одесса, Україна, 65051.

Сайт санаторію ім. Пирогова

Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 008683

Рівень акредитації (категорія): вища.

Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 601 837 від 05.05.2011 р ..